Chcem sa zaregistrovať a vložiť vizitku zariadenia

Ak chcete umiestniť vizitku svojho zariadenia na portál Slovakia 360, zaregistrujte sa a vložte vizitku svojho zariadenia:

Zadajte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú Vám môžeme zaslať potvrdzujúci e-mail, pomocou ktorého svoje konto aktivujete. Túto e-mailovú adresu budeme taktiež využívať na budúcu komunikáciu s Vami.

Vložte heslo, ktoré spolu s vyššie uvedenou e-mailovou adresou budete používať na prihlásenie do systému administrácie vizitiek.

Telefónne číslo nie je povinný údaj, ale môže v budúcnosti zjednodušiť komunikáciu medzi Vami a portálom Slovakia 360.

* Povinný údaj

"Súhlasím s podmienkami registrácie ubytovacieho zariadenia (Informácie/Pravidlá a reklamácie) a zároveň potvrdzujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé. Potvrdzujem taktiež, že materiály použité na vytvorenie vizitiek, a materiály nachádzajúce sa na domovej stránke môjho ubytovacieho zariadenia nie sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky. Potvrdzujem, že som vlastníkom autorských práv na vložené fotografie zariadenia, alebo ich oprávneným užívateľom."

Žiadne z vyššie uvedených údajov nebudú poskytnuté tretím stranám, ani zneužité na obťažovanie nevyžiadanými reklamnými správami.

Už som zaregistrovaný a chcem sa prihlásiť

Potrebujete vložiť novú vizitku, alebo upraviť existujúcu vizitku? Prihlásenie do administrácie vizitiek: